Avatar uživatele
LysoňXXX

Když žena uhodí muže, má muž právo jí to vrátit?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? tom004, david22 před 4308 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lakeysha

hm…problém je, že když žena uhodí muže, urazí jeho ego, ale když muž uhodí ženu, urazí její hlavu. Tak si to přeber.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Právo na násilí nemá nikdo. Ani ta Amazonka. Jestli jí to muž vrátí, je to zbabělec a hrubián. I kdyby měla proti němu třeba kredenciózní rozměry. Je to žena. Uhodit ženu může jen slaboch.
A jestli dotyčný dostal lepana za plácnutí přes zadek, drzost, urážku, etc. – tak to je jiná. To je opravdu jakási nepsaná ženská „vymoženost“. Hezky vyťatý políček.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
KdoSiOdJinud

Ouu – kde by byla etika gentelmana? :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nemá v žádné situaci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Otázka dobrá k důkladnému zamyšlení.

  1. v běžné situaci by neměla svou něžnou ručku zvednout k políčku ani žena
  2. obecně vzato je muž nevychovaný neandrtálec, když facku vrátí
  3. a co takové domácí násilí? Neslyšeli jste o mužích, které běžně mlátí jejich ženy?

    Jenže v tom případě se muž asi bránit vracením facky nebude.

Žila jsem s násilníkem v jednom domě, takže určitě nejsem zastáncem fyzického násilí. Když ale proberu otázku ze všech úhlů, tak musím naopak konstatovat, že někdy to je dokonce hodně zapotřebí. Zvlášť u ženy, která propadne hysterii, je to účinný prostředek jak ji rychle vzpamatovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Protiva

Nejen právo, ale i povinnost to vrátit.
Jsem pro rovnoprávnost žen a mužů. Žádná diskriminace by neměla narušit vztahy mezi lidmi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

I když pravděpodobně budu u většiny z vás za toho „neandrtálce“,s vět­šinou odpovědí nesouhlasím. Dostanu od ženy facku,pokud je to v afektu,nebo neoprávněně,vrátím ji.Když rovnoprávnost tak ve všem a ne jak se to jedné,nebo druhé straně hodí.Pravda je,že jsem zatím,naštěstí,ta­kovou situaci řešit nemusel.Pokud tu facku dostanu oprávněně,dokážu ji přijmout.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
david22

Na tuto otázku odpovím pouze takhle: Muž nemá právo uhodit ženu, stejně tak jako žena nemá právo uhodit muže. Je to rovnocenné a oboje stejně špatné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Pokud se po úderu ještě zvedne, tak i zde platí zásadní „škoda každé rány která padne vedle“.
Ale ve své podstatně ne, nicméně v některých případech je to jediné řešení jak danou situaci srovnat do klidu. Nicméně ženy na muže zaútočí zpravidla ve chvílích naprostého zoufalství, beznaděje. Takže je třeba rozlišit co kdy a kde a proč. Jinak nás muže ženy umí deptat až do praktické likvidace jinými technikami než fyzickou silou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Drap: nějaká by se našla – což takhle masochistku na její výslovné požádání ;{)>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lukasy

Pokud mě nekdo napadne budu se branit a je mi jedno jestli je to nabouchany kulturista nebo mala holka.
Dobře třeba děcko nezmlatim, ale aspon maly pohlavek bych mu dal podle toho co by mi udělal a jak by to pokračovalo, v dnešni době i 10lete děcko je schopne zabit dospěleho.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jarní VLK

Zalezi na situaci ale po vecinu NEEE! A to je sem par rodinych bytek zazil a musim uznat ze zeny maji paaru i kuraz , jsi nekedy oto koledovat ale i presto jsi myslim ze by to mela byt ta posledni vec na co chlap ma pri hadce myslet.
Ne nema!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek