Kryšpín

Když zakoupím čínský výrobek, podporuji porušování lidských práv, anebo se chovám tržně?

Občas i když nerad zakoupím čínský výrobek, kde jsou porušována lidská práva tak jak statečně z těchto důvodů radní Prahy zrušili přátelství s Pekingem, poněvadž lidská práva jsou více než panda.

Odpovědi
Edison

Ani nevíš, kolik čínských výrobků nakupuješ už tak… Takže se si něco koupíš přes e-bay naopak ty velký vykořisťovatele spíš obejdeš.

Ametyst

Proč by ses měl starat o lidská práva, když se o ně nestará Velký Byznys? Mohl by přece zaměstnat místo malých Asiatů dospělé Evropany.

elkon

Nezabývej se hloupostmi, pokud něco potřebuješ, tak kupuj a politiku nech za dveřmi.

Kelt

Tak jsi to měl říct tomu prodejci, nebo to zboží odmítnout. Ale neudělal jsi to. Máš výrobek za levný peníze, oba jste spokojení.