Gestas

Když vypiju 250 ml Šaratice, budu z toho mít průjem?

Odpovědi
Kepler

Těžko říct, někomu se zrychlí krok, a to velmi, jinému vůbec. https://www.e­mimino.cz/dis­kuse/saratice-uzivani-61474/
Vyzkoušej sám, pro jistotu v sedě na porcelánovém trůnu. Projímavé účinky má díky obsahu hořečnatých iontů v koncentraci asi 12 g/l, převážně ve formě síranu. V nemocnici podávají „rychlou vodu“, ta má tedy větší grády a nožičky si přebarvíš na hnědo spolehlivě.

Emefej

Možná ano, možná ne. Spolehlivějšího účinku dosáhneš pomocí Zaječické hořké.

dudu

Pokud si ji ohřeješ, pak zaručeně. Díky omylu /záměna za Vincentku/ to mám vyzkoušeno.

mosoj

Nemusíš. Není nad vlastnoruční osahání.

autacek

Je to možné, případně bude třeba zvětšit dávkování.