Když tak koukám v TV že někoho odsoudili do vězení(a on nemá nikoho blízkého)-kdo mu po tu dobu platí nájem v bytě?

Má nějakou možnost nepřijít o byt…pokud tedy vůbec nějaký měl(prvotrestaný)

Nejlepší odpověď
baghira

To si holt musí dohodnout s majitelem. Zaplatit předem, zřídit si trvalý bankovní příkaz, dát výpověď, ubytovat tam podnájemníka… to je jeho věc, jak si to udělá.

Další odpovědi
tazatelka

Domnívám se, že i z vězení se dají zařizovat běžné věci, jako jsou platby za byt, energie atd. atd. Ale praxí vyzkoušené to nemám 🙂!