•adulinkqq•

Když starší ( př 40 let ) chce mladší holku ( př 9 let) tak je to pedofil… ale když mladší miluje straší tak je to co?

Odpovědi
paul1

Gerontofil

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Gerontofilie

Zdroj: https://www.bin­g.com/search?pglt=169&­q=gerontofili­e&cvid=0c35714dad7f4589a­2a70e0b7db728e1&gs_lcrp=­EgZjaHJvbWUqBA­gAEAAyBAgAEAA­yBggBEEUYOTIE­CAIQADIECAMQA­DIECAQQADIECA­UQADIECAYQADI­ECAcQADIECAgQA­NIBCDQzMDdqMGox­qAIAsAIA&FORM=AN­NTA1&PC=U531

Rokio

paul: A co když třináctiletý kluk, který právě vstoupil do puberty, se zabouchl do své učitelky, které je lehce pod 30 let?

paul1

To se stává dost často. Já jsem byl také jako puberťák zamilovaný do brankářky české házené. Hřiště bylo za naším barákem a já každé odpoledne vysedával za brankou. Ona si toho po čase všimla a začala se se mnou bavit a bylo vidět, že jí můj zájem lichotí. Časem to nějak samo vyprchalo a já jsem začal chodit se spolužačkou. Název pro to asi nebude.

zjentek

Jo paule, co pak, jako? 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️