Tom20

Když stahuju,tak se mi to asi po půl hodině přeruší a to se mi stává často;co s tím?Díky za odpovědi

Myslim,že by se to hodilo i víc lidem.

Nejlepší odpověď
Lucijej

To se stává, když se server přetížený – současně stahuje moc lidí. Co s tím? Stahovat v době, kdy ostatní moc nestahujou – nejlépe se mi osvědčilo stahovat větší soubory mezi druhou a šestou hodinnou ranní :o)

Další odpovědi
beer

Hodně záleží na tom odkud a co stahuješ, jaké máš připojení, jedná se o „prosté“ stáhnutí či speciálním prográmkem na stahování, atd.
Z těchto věcí pak vyplyne možné řešení problému.

rodier

Nainstaluj si software co dokaze automaticky navazat prerusene stahovani, napriklad Flashget a stahuj pres nej. Pripadne stahuj data z torrentu pres utorrent, ten to umi taky