Karelcz

Když si prdnu ve vesmíru, bude ten prd slyšet?

Zvuk se tam nešíří tak jak to bude? Možná si ten prd okolo sebe vytvoří bublinu a pak po nárazu udělá zvuk? Hotová záhada! :)

Nejlepší odpověď
Lamalam

Slyšet to nebude, ostatně ani na Zemi nejsou všechny prdy slyšitelné. Prd galaktické intenzity by v souladu s Einsteinovou obecnou teorií relativity vyvolal fluktuaci zakřivení časoprostoru a mohl by se projevit jako gravitační vlna.

Další odpovědi
anonym

Záhada bude, jak se dostaneš do vesmíru.

honza19hk

no pokud tam vlezeš bez skafandru tak než si prdně taž zemřeš a pokud si prdneš ve skafandru tak to slyšet bude protože v něm je stejný tlak jako na Zemi či na nějaké lodi.

anonym

Ve vesmíru si neprdneš,to ti garantuju.

anonym

Jugare, v čem spočívá tvá garance?

ivzez

Možná v tom,
že se Karel do vesmíru nedostane…

anonym

Jugare, co vy víte o astrálním cestování?Zřejmě nic.

anonym

On ví prd, ale mohl by se rozpovídat o análním cestování.

anonym

Si ráno zatopil v kuchyni a jeho stará je v sedmém nebi…