novvem

Když šel člověk do nevěstince např. v 19. století, mohla prostitutka otěhotnět?

Do nevěstinců chodily i významné osobnosti, panovníci atd., na ochranu se příliš nedbalo, mohla tedy prostitutka otěhotnět? Teoreticky třeba s významnou osobou?

Nejlepší odpověď
led

Bol to bežný „pracovný úraz“. Preto nevestince pre tých „lepších“ mali aj dohodu s lekárom.

Další odpovědi
Arne1

ano

Anikitos

Spousta osobostí mělo levobočky s prostitutkami, kurtizány či héterami.

Didakt

Pokud vím tak v dřívějších dobách se s tím moc nepárali. Buď se prostitutce či milence udělal potrat, který nemusela přežít, jelikož se v dřívějších dobách dělaly potraty dost nešetrným způsobem. Nebo se někdo postaral o odklizení jí nebo jen dítěte. Tito levobočci nebyli žádaní a už vůbec nebylo žádané, aby se o tom dozvěděla veřejnost…