MirKop

Když se změní windows 8.1 na 10, ztratím soubory ?

Nejlepší odpověď
Hlada

Při každé změně systému je potřeba naformátovat disk. Ne ale celý. Data je možné překopírovat do jiného oddílu. Horší je to s tím, že je potřeba nainstalovat znovu všechny programy. Je tedy potřeba od nich mít instalačky a klíče. Pak je potřeba mít ovladače ke všem komponentům počítače. K novějšímu HW budou součástí systému, se starším může být problém.

Další odpovědi
JájsemRaibek

Bylo mi sděleno, že asi ano, že si mám vše zálohovat mimo počítač.

arygnoc

na disku/oddieli, kde je systém, áno.
jedná sa o inštaláciu nového os.

;-Q

jáára

Ne. Jde o upgrade.
disk se nebude formátovat. Data zůstanou. některé programy bude potřeba přeinstalovat.