ventou

Ztrata dat v PC na disku D

Dobry den. Mužete mě zdělit zda lze dostat nějakym zpusobem zpět vratit stracena data na disk D v PC. Při odstraňovani časti oddilu ( 6 GB ) na disku D, s tim že se „přenese“ na disk C, došlo k stratě všech dat na disku D, je prazdny) nyni když zadam tento počitač kde jsou uvedeny všechny disky tak tam chybi disk D, kde puvodně byl. Když otevřu sprava disku je niže ramečk disku D, zbarveny zeleně a uvedeno volne misto 70 GB, (velikot disku byla 70 GB/, nahoře ve sprava disku, mezi disky jak puvodně byl neni. Na tomto disku jsem měl duležite soubory, hlavně 2500 fotgrafii. Ten kdo mě to dělal nezalohoval soubory. Lze tyto soubory vratit zpět a když ne co učinit aby tento disk D byl opět funkčni. Děkuji za informace.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Jedině snad nějakým speciálním softwarem a ten bude nejspíš placeným nebo v nějaké firmě na obnovu dat, ale moc šancí nedávám.

Další odpovědi
Děda Louda

Projdi disk C, kam se měla data podle tvého popisu přenést. Nejsou-li tam, zajdi do servisu nebo firmy se žádostí o obnovu dat. Někdy se to podaří. Hlavně do té doby nic nezapisuj, protože bys přepsal, co zůstalo, jen byla zrušena cesta, data zůstávají, jen se tváří jako volné místo pro zápis nových. Pokud nemáš vytvořenou zálohu jinde, stojí to za pokus už jenom kvůli těm fotkám.