Damiana

K čemu přesně slouží iCloud?

Nejlepší odpověď
anonym

Překladač:
Co je iCloud?

iCloud slouží k obchodům hudby, fotografií, aplikace, kontakty, kalendáře a další, a bezdrátově tlačí je do iOS 5 přístrojů a počítačů. iCloud je integrován s aplikací, takže vše probíhá automaticky.

Například, pokud si koupíte píseň v iTunes na Macu či Windows počítače, zobrazí se na váš iPod touch a iPad. Když fotíte fotografie na iPhone je automaticky odeslán na vaši iPad. Můžete začít vytvářet stránky dokumentu na iPhone, a dotvářejí na něj ze svého iPadu. Není třeba zajet si iOS zařízení nebo synchronizace s počítačem.

iCloud zahrnuje

iTunes v oblaku: Music lze zakoupit v iTunes se automaticky zobrazí na vašem zařízení. Můžete si také stáhnout kolem hudby a nákupy televizní show.

Poznámka: iTunes v oblaku Dostupnost se liší podle země. TV pořady se pouze v USA.

Foto Stream: Když pořídíte fotografii na jednom systému IOS zařízení, automaticky se zobrazí na další zařízení bez synchronizace povinné.

Dokumenty v oblaku: Pokud jste nainstalovali aplikaci, která podporuje dokumenty v oblaku na více než jedno zařízení, iCloud automaticky udržuje aktuální dokumenty v rámci svých zařízení.

Aplikace a knihy: Apps a knihy, které si koupíte objevují na vašem zařízení iOS automaticky. Můžete si také stáhnout předchozích nákupů aplikací a knih.

Zálohování: iCloud automaticky zálohuje iOS zařízení denně po Wi-Fi, když je připojen ke zdroji napájení a přístroj je obrazovka se zámkem. iCloud zálohuje vaše zakoupené hudby a televizní pořady, aplikace, knihy, Camera Roll, nastavení zařízení, aplikace data, domovské obrazovce a aplikaci organizace, zprávy (iMessage, SMS a MMS), a vyzváněcí tóny.

Poznámka: Zálohování zakoupené hudby je k dispozici ve všech zemích. Záloha koupil televizní pořady, je pouze v USA.

Kontakty, Kalendář, Mail: iCloud ukládá kalendáře a kontaktů a automaticky udržuje je aktuální v celé zařízení. S iCloud, můžete také získat me.com e-mailového účtu, který tlačí nové zprávy vašeho zařízení. iCloud také obchody a aktualizace záložky, připomínky a poznámky.

Find My iPhone, iPad, iPod touch, nebo Mac: Máte-li ztratit svůj iPhone, iPad, iPod touch, nebo Mac, můžete využít Find My iPhone, který vám pomůže najít své místo na mapě, přehrát zvuk na plné pecky, pošlete zprávu, zamknout obrazovku nebo vymazat jeho data. Můžete použít Find My iPhone webové aplikace v icloud.com na jakémkoliv počítači, nebo stáhnout a používat zdarma aplikace na zařízení IOS.

Hledat Moji přátelé: Pomocí bezplatné aplikace Find My Přátelé na iOS 5 zařízení (iPhone, iPad nebo iPod touch) snadno vyhledat své přátele a rodinu.

Zpět na mém Mac: Použití Back to my Mac, můžete bezpečně připojit ke vzdálené z jiného Mac Mac po internetu a přístup k souborům nebo kontrolu jeho obrazovku.

Než budete moci používat iCloud, musíte se zaregistrovat iCloud účet na iPhone, iPad nebo iPod touch se systémem iOS 5, nebo na Mac se systémem OS X v10.7.2 Lion. Pokud jste ještě nemáte účet, nebo iCloud ještě nastavit iCloud na všechna zařízení, nastavení iCloud nyní.

Pokud jste si již nastavili iCloud pro vaše zařízení, klepněte na téma nápovědy na levé straně (nebo použijte vyhledávání) pro více informací.

Poznámka: Při přístupu icloud.com, ujistěte se, že používáte doporučené prohlížeče.