Marta077

Kdyz se za me nekdo vydava na internetu , je to na trestni oznameni?

Odpovědi
Pepa25

Určitě bych to řešil, ale trestní oznámení asi není efektivní cesta. „Na internetu“ je široký pojem, proto nelze poradit konkrétněji, ale obecně je vhodné se obrátit na poskytovatele příslušných služeb.

Rose Evansov

Záleží na tom jestli se Ti jen dostal na účet, nebo jestli si vytvořil profil například na Facebooku a vydává se za Tebe od začátku. Myslím, že by i mohlo, ale já se v tomhle oboru nevyznám takže Ti moc neporadím. Samozřejmě dále záleží na tom kde to je, pokud by šlo o ten Facebook, Twitter, nebo Instagram tak bych ho nahlásila.

Kryšpín

Pokud tam nevystavuje vaše krásné tělo jenom se kochá jako dvojník je to problém, nedávat příčinu a tím později nezatěžovat policii. Jeden koumák od Máchova jezera nakouk 200 dámám do e-mailů poté je vystavoval na porno-kuky, údajně to měl jako zvědavost jak budou cudné dámy reagovat na svoje obnažená krásná těla. Může dostat až 4 roky bezpracného pobytu se základním servisem.