hanka R+

Když se sekl telefon Nokia 5800 …

co mam dělat kdyš se mi sekl telefon : Nokia 5800 XpressMusic?
..nutné ! předem děkuji za odpovedi

Nejlepší odpověď
Lenjička

Už jste to zkusila vypnout a zapnout? Nejjednodušší a nejefektivnější… (Pokud nejde vypnout tlačítkem, vyndejte baterku)

Další odpovědi
DDarent

U moblilů s operačním systémem je velice obvzklé.....tento mobil patří do střední cenové relace, proto nemá automatický restart…(možná pouze v některých případech) a tak bych doporučil vypnou a zapnout… Mobil má nejspíše přetížený sistém takže bych doporučoval kontrolovat že máte všechny aplikace vypnuté pomocí držení tlačítka ve středu dolní klávesnice...­...puštěné programy poté vypnout…

RomanP

Systém sice může být přetížen ale je to stále mobilní telefon takže i v dražších cenových relacích u smartphonů tento problém může nastat. Doporučuji opětovně vyndat a dát zpět baterii a příště nepouštět víc jak dvě aplikace současně.