alvin

Když se řekne pták, co si představíte?

Nejlepší odpověď
anonym

Ptáka.

Další odpovědi
mosoj

Ptáka.

redy

Představím si moravskýho vrabce:-)

Agneta

Letce s křídly:D

ivzez

Okřídleného opeřence.

jmhad

Kalouska

Emefej

Pečenou husu.

bolak

Podle toho kterým směrem ta osoba ukáže a kde jsem před tím byl. V jednom případě se kouknu nahoru se slovy „jééé“ a v druhým případě zas dolu se slovy „ups“, pokud jsem byl zrovna na záchodě, vrátím ho tam zpět a zapnu zip.

Taky už člověk bejvá v tomhle věku zapomnětlivější.

johana 56

Skřivánka.
Jako první posel jara se ozve na Hromnice,aniž by tušil,že před příchodem nejkrásnějšího ročního období je jeho osud nejistý…

ptáč

Nějakého vysoce postaveného (úředníka).

anonym

záleží kde.
v posteli penis, v přírodě zvíře, na úřadě ouřada. v divadle pták Ohnivák, při procházce Berounem jeho část.

anonym

To sem nemohu psáti.,jelikož sýkorka je chráněná.

lexx

na vojně příslušník prvního půlroku služby (taky zobák, klofák, bažant…)

Mc Merkurion

já ptáka,a strará ( to až po 22.00) ?

annas

Ach jo.

Bolakovu odpověď jsem četla, ale omylem klikla a dala bod. 🙂

bolak

já ti odpouštím :)