Zacheus

Když se předávají velké finanční sumy v kufřících s hotovostí, musí je pak vrátit člověk, který obdržel peníze?

Nejlepší odpověď
Drap

Vrátit co? Komu? Myslíš ten kufřík? To znáš zřejmě z amerických filmů. Pokud jde o čistý obchod, tak se velké sumy převádějí elektronicky přes banku. Nakonec tak i ukládá zákon. Pokud je to nějaká černota, musíte se předem dohodnout, co kdo komu bude vracet.

Další odpovědi
Vojta24

Neumím si představit, že bych někomu předával 50 milionu v kufříku a chtěl po něm ten kufr vrátit ,uvažuj .. hodnota toho kufru i kdyby byl na heslo a měl v sobě hlasového asistenta s umělou inetligencí je proti té částce uvnitř zanedbatelná. Když prodáváš starý mobil na bazaru a předáš ho kupujícímu v igelitce taky ji po něm snad nechceš vrátit nebo jo ?

Každopádně tak to dnes snad už vůbec nikdo nedělá, když chceš převést špinavé peníze dokonale mimo zraky finančního úřadu aby to nikdo nedokázal vystopovat použiješ co ?? bitcoin … a ne hotovost.

Emefej

Předávej to v krabici od vína a nic se vracet nemusí.

Zacheus

Myslím ty kufříky, jestli musí vrátit.