zjentek

Když se na mě nějaká žena někde venku víc než 3 sekundy usmívá a já nereaguji a jdu si po svých, promarním jistou šanci?

Nejlepší odpověď
jirka F

Tak mávne rukou a něco si o tobě pomyslí.Ano šanci promarníš já jednou promarnil a dodnes lituji.

Další odpovědi
orwell

Možná promarníš, možná se zachráníš. Může to být i past! Copak s nějakou neznámou… Nejhorší je to u manželky, pokud vznese otázku a očekává odpověď. Pak takový úsměv (3 s a víc) jednoznačně znamená: „A nelži, stejně všechno vím!“

paul1

Asi ano, je dobré zkusit ji oslovit, aby člověk zjistil, či se náhodou neusmívá na někoho za mnou.

Drap

Nepromarníš nic. Najde se brzy deset dalších.

Kelt

A jak víš, že se ta žena usmívá na tebe? Vnější projev nemusí odpovídat momentálnímu stavu. Třeba na něco vzpomíná, dozvěděla se zajímavý vtip a jiné. Abys neběl příště takové otázky, tak ji pozdrav, oslov.

zjentek

Drap: COŽE??? Pošli fotku!