Spartaboy

Když se mně chce brečet a je u toho šestiletý synovec a jeho máma, ta mě napomíná, že mám pláče nechat. Co mám dělat?

Jak jim mám vysvětlit že slzy a emoce patří k životu?

Když se mě chce brečet a je u toho šestiletý synovec a jeho máma tak mě jeho máma napomíná že toho mám hned nechat.

Odpovědi
nyjono

Mámě to nevysvětlíš. Po chvíli to vysvětli synovci.

Kelt

Bohužel je to špatný názor utvořený výchovou, že nemáme dát slabost najevo, že slzy a podobné reakce patří zbabělcům, že se ničeho nebojíme a pod. Prostě to máme podle někoho potlačit a nechat v sobě. Jenomže po nějaké době můžeme mít zdravotní problémy s žaludkem, ledvinami a se srdcem a navíc, slzami odchází nečistoty a bolest. Minutové plakání nebo dlouhodobé zdravotní problémy.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.