autacek

Když se kvůli ptačí chřipce vybíjejí zdraví ptáci v širokém dalekém okolí, tedy v řádech mnoha km, divocí nevadí?

Tedy ti ustájení zdraví na místě jsou problém a nemáme problém je bez slitování vyvraždit, včetně vzácných papoušků, ale ti co si poletují tu tam a tu jinde, ti nákazu neřeší? Není to nejen zvláštní, ale i odsouzeníhodné?

Když se kvůli ptačí chřipce vybíjejí ptáci v širokém dalekém okolí zdraví ptáci v řádech mnoha kilometrů, divocí nevadí?

Nejlepší odpověď
Drap

Ti divocí právě tu nákazu přenáší. Ale jak bys je chtěl pochytat?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.