kurec

Když se kolo otočí 2× za rok, kolikrát se už otočilo v roce 2017?

Nejlepší odpověď
cochee

Pokud se kolo otáčí kontinuálně a stále stejně rychle, pak se otočilo (od Nového roku doteď, aktuální datum 18. 3.) o necelou půlotáčku. Pokud se neotáčí kontinuálně a/-nebo stálou otáčkovou rychlostí, mohlo se doteď otočit nula- až dvakrát.

Další odpovědi
Quimby

To se nedá určit, nikde není napsáno, kdy se musí otočit.

Tw!st

něco málo přes 0.5× bych řekl…

Pokud se otáčí stejnou rychlostí 2× za rok, to je 1 za půlrok. Je zhruba čtvrtina roku, takže se otočilo o polovinu.