Když PS4, tak nový, nebo starší v záruce?

Chci PS4 a když koukám na ceny nového a pár měsíců použitého se záručákem, tak nevím, zda není lepší koupit nový. Rozdíl 15 stovek mě nepo… Jak by jste to vyřešili vy?

Odpovědi
Muffz

Osobne bych si nasel PS4 podle toho, v jake akci s jakyma hrama se prodava v danem obchode. Pak bych vybral to, kde bude hra, ktera mi vyhovuje. Popr. kolik je ovladacu, doplnku atd.
Pokud mi nabidne nekdo „ojete“ PS4 v zaruce s vice hrama, nez mi nabidne obchod, tak bych do toho urcite sel.