Džanička

Když pošlu dopis na dobírku, za kolik dnů mi přijdou peníze. Máte s tím někdo zkušenosti?

Doplňuji:
Posílám vstupenku na koncert v dopise a na dobírku. Paní jí zaplatí a pošta mi přinese peníze. A já bych chtěla vědět jak dlouho to trvá než mi je donese. Někdo kdo s posíláním na dobírku má zkušenosti. A je rychlejší si to nechat poslat na účet než když by mi to donesla pošťačka.

Odpovědi
Beer4Real

Dopis k ni pujde priblizne jeden den a ty penize dojdou max. do dvou dnu od jejiho zaplaceni.

Drap

Dobírka většinou neputuje ihned zpět. Posílám dost často na dobírku a penáue mi chodívají asi tak za 4 až 10 dní.