lukas.zmizik

kdyz poskytovatel odpoji net pro neplaceni.muze uctovat pausal i za mesic,kdy byl net odpojeny?

totiz net byl odpojeny 3 mesice. a poskytovatel obnovi pripojeni po zaplaceni tech trech mesicu plus aktivacni poplatek. otazka zni, zda to neni nesmysl – nema si nahodou pravo uctovat pouze aktivacni poplatek?

Nejlepší odpověď
Drap

Záleží na tom jaká je smlouva. Většinou je to ošetřeno tak, že může účtovat i paušál

Další odpovědi
tom004

Když Ti bude odebrán ŘP na jeden rok,se svým autem také nebudeš moci jezdit,ale to neznamená,že nejsi povinen platit zákonné pojištění,případně havarijní i po tuto dobu.U paušálu za net je to stejné.

Mapel

Při odpojení jakékoliv služby se nemůže účtovat paušál. Jen se o tu dobu prodlužuje smlouva.

pokazdejinak

bohužel je třeba platit i paušál – vzhledem k tomu, že vás odpojili pro neplacení, tak je to vaše chyba a váš problém… jiná situace by byla, kdyby chyba nastala na straně poskytovatele – třeba přerušené vedení, nebo chyby v administrativě, pak by po vás neměli právo cokoliv požadovat… ale že jste se do toho dostal vlastní vinou, tak je to nezajímá :/

řešila jsem teď podobnou situaci se švagrem – nezaplatil včas za telefon a také mu nevráti paušál za dobu, kdy ho měl odpojený… takže to mám opravdu potvrzené :/