dust8

Když se po bouřce začne rozdvojovat obraz TV, mohl by to vyřešit reset set-top boxu, nebo se musí nutně hýbat anténou?

Odpovědi
jsemjá

Ano, mohl by to vyřešit reset set-top boxu.

anonym

„Rozdvojený obraz“ zní jako dost neobvyklý projev chyby v éře digitálním příjmu, pokud nepomáhá set top box prostě jen vypnout a zapnout tak reset (při kterém se jen uvede nastavení do výchozí podoby) pravděpodobně nepomůže taky, protože takováto chyba rozhodně nevypadá jako projev chybného nastavení.

Máš někde fotografii té chyby ?