Když platím kartou, vidí obchodník po zadání PINu kolik mám na účtě ?

Nejlepší odpověď
anonym

Ne ! Nevidi. !! -iv-

Další odpovědi
Ella

NE. Používáme v práci taky platební terminál, ovšem máme pouze přenosnou mašinku pro nás i pro zákazníka.
U nás je takovýto postup: Vezmu kartu, projedu nebo vložím čipovou do terminálu, potvrdím když tak číslo, ukáže se „předejte terminál zákazníkovi“ – potom Spropitne, potom zadejte pin, OK, a hned na to „probíhá transakce“, nakonec akorát terminál zobrazí „vyjměte kartu“ a popřípadě „souhlasí podpis?“ na účtence vyjede datum,čas, číslo transakce, cena, tip, číslo karty, které má místotuším snad posledních pěti nebo čtyř čísel XXXX, místo na podpis a to je vše + pár drobností. Není důvod, aby prodávající viděl váš zůstatek nebo jiné osobní informace

elektrikář

Zůstatek je vidět na chvíli jen na terminálu pin.Aspoň já jej vidím na poště.

Salvaje

Rozhodně ne. Pracovala jsem v obchodě, kde se kartou platilo. Nic takového jsem nikdy neviděla.