bolak

Když Pistorius věděl že bude obviněn z vraždy, proč nevzal nohy na ramena?

Nejlepší odpověď
mosoj

On není obviněn z vraždy.

Další odpovědi
hanny 2

Asi to nestihl.

England1522

Myslím si že takhle má naději na zproštění viny a pokud by utekl tak by si ho našel interpol a šel by bručet rovnou na hodně dlouho a je to světoznámí sportovec takže by ho ihned odhalily v každém městě.

Funna

kdyby si vzal nohy na ramena, tak by nikam neutekl…

lota

Myslím, že se sám obhajoval i tím, že právě, když má své umělé nohy jinde než na nohou, tak se cítí nejistý. Asi proto si je raději nasadil než dával na ramena…

gagaga

:))