Mike78

Jak by na vás působilo, když partner vyřízne ze společné fotky jen sebe a své dítě dá jako profilové foto na FB?

Když partner vyřízne ze společné fotky jen sebe.

Před týdnem jsem nechal udělat společné foto s partnerkou a našimi dětmi.
Odkaz na stáhnutí fotek jsem poslal své partnerce, ta řekla, že jsou celkem pěkné. Poté proběhla mírná výměna názorů, ne zrovna hádka. Večer mrkám na slavný FCB a vidím, partnerka si z jedné společné fotky vyřízla jen sebe a její malou a dala si to jako profilové foto. Mě to docela zamrzelo, snad i dost. Foto bylo focené jako celek, mohla vybrat jinou, kde je jen ona a dcerka, ne zrovna tu kde jsme všichni, ale prý se ji tato zrovna líbila nejvíc. Jiné fotky nedala, člověk si řekne blbost, vlastně podělaný virtuální svět, jenže když oči toto vidí, mozeček se snaží zpracovávat….

Dnes mi říká, že to nemyslela zle… docela bych ji to i uvěřil, jen proč, když má tak ráda, proč vyřezává.
Neřešme řeči kolem, jen chci znát, jak by to na Vás působilo?
Děkuji

Nejlepší odpověď
autacek

To chceš aby jako svou profilovou fotku dala fotku tebe? No, dítě považuje ještě za svoji součást, ale ty opravdu nejsi její podobizna. Buď rád, že vybrala vůbec fotku, kde jsi po jejím boku byl původně i ty.

Další odpovědi
Drap

Bral bych to jako její věc, Pokud tedy pominu, to že je zřejmě švihlá a umistťuje fotografie sebe a svých dětí na FB. Asi se jí to tak líbilo.

Gestas

Podle mě byla pod návalem emocí.

ivzez

Já bych měla výhrady kvůli tomu dítěti.
Jak k tomu přijde, aby si je nějaký dospělý
vystavoval v internetu?