KristýnaN

Když odlétám 2.9. z New Yorku do Tokia,kdy (datum) na dané místo přiletím? Mockrát děkuji :)

Nejlepší odpověď
anonym

To záleží na tom kudy poletíš. Pokud na Havai, tak jindy, pokud přes Evropu taky jindy.

Další odpovědi
Drap

Záleží na tom v kolik hodin vyletíš a taky kterým směrem, jestli přímo ,nebo přes Evropu. Nedá se určit, protože jsi poskytl příliš málo údajů

hanulka11

zkus si zadat do tabulky ty víš přesně jak a kdy
http://www.ti­meanddate.fas­terreader.eu/pa­ges/cs/plane-arrival-official-time-at-the-dest-cs.html

venkovan

Vem to přes Kanadu a Aljašku – je to blíž. Ale kdy přiletíš – záleží jestli vyletíš hned po půlnocí a nebo před půlnocí.

radce

Datum a čas odletu i datum a čas příletu se řídí místní časomírou, tedy časem a dnem v konkrétním místě. Takže teoreticky můžete cestovat v čase 🙂