Někdy jsem někoho oslovil a hned jsem byl považován minimálně za
homosexuála,proč?
Doplňuji:
Oslovení je myšleno na ICQ a jinde ,a to jen písemně.
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5958 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
to spíš ti reagující byli nenormální. Nebylo to v Praze nebo podhůří? Tam je vysoká koncentrace studených čumáků, to bych se nikomu nedivil..
| 0 Nominace Nahlásit |
A není možné, že onen oslovený očekává seznámení s dámou a proto mu přijde oslovení od muže sexuálně laděné?
| 0 Nominace Nahlásit |
Velmi zaleží na situaci a zbůsobu.Ale ve vetšině případech ne.A pokud tě někdo považoval za něco či někoho co nejsi tak se jeho hlouposti můžeš akorád z vesela zasmát.Protože lidé co soudí aniž znají fakta jsou ostatním jen pro smích.
|
0
před 5958 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 1506 | |
| annas | 1221 | |
| quentos | 987 | |
| led | 680 | |
| marci1 | 649 | |
| Kepler | 614 | |
| mosoj | 607 | |
| hanulka11 | 556 | |
| gecco | 433 | |
| iceT | 431 |
| Hobby |
| Hry |
| Online hry |
| Hádanky a hlavolamy |
| Ostatní volný čas a hobby |