Michal

Když neznámý muž osloví muže,je to mnohdy považováno za něco nenormálního,nebo dokonce nekalého?

Někdy jsem někoho oslovil a hned jsem byl považován minimálně za homosexuála,proč?
Doplňuji:
Oslovení je myšleno na ICQ a jinde ,a to jen písemně.

Nejlepší odpověď
quentos

to spíš ti reagující byli nenormální. Nebylo to v Praze nebo podhůří? Tam je vysoká koncentrace studených čumáků, to bych se nikomu nedivil..

Další odpovědi
Miroslavst

Záleží na tom kde jsi ho oslovil a čím jsi ho oslovil.

mojitek

quentosi,mirni ty svoje nálady

afro.minerva

A není možné, že onen oslovený očekává seznámení s dámou a proto mu přijde oslovení od muže sexuálně laděné?

romik01

Velmi zaleží na situaci a zbůsobu.Ale ve vetšině případech ne.A pokud tě někdo považoval za něco či někoho co nejsi tak se jeho hlouposti můžeš akorád z vesela zasmát.Protože lidé co soudí aniž znají fakta jsou ostatním jen pro smích.