Damiana

Když nemáte „náladu“, dokážete se přemoci, nebo to odnese vaše okolí?

Nejlepší odpověď
Andělé

Na mně je vidět všechno. Když nemám náladu,uzavřu se do sebe,nechce se mi s nikým mluvit a na nic odpovídat. Okolí,spíše mé děti to odnesou tak,že se mnou nic není,nekopu okolo sebe,ale jsem smutná,zcela pasivní. No úplně na nic…

Další odpovědi
Deli

Většinou se snažím svou náladu změnit, třeba všeho nechám a jdu si hrát s dětmi. Vždycky zabere, když si s naší malou vlezu do vany. Řádí tam tak, že je to úplně odzbrojující. 🙂
A když už nepomůže nic, zalezu do postele a vyspím se z toho.

Drap

Myslím, že se dokáži ovládnout

quentos

okolí to neodnáší, příjemnej sice dvakrát nejsem, ale nemám potřebu si na tom okolí vylévat zlost jako někteří

WeeBear

Když se ke mně chovají zcela normálně a nemají „rýpavou“, tak to neodnáší nikdo, umím se ovládat, byť je na mně poznat, že nejsem úplně v pohodě.

Z druhé strany když někdo rýpe, nebo si na mě vyloženě vylévá zlost, tak vybuchnu dost rychle a „plivu zlost“ na všechny strany.. Ale to se stává málokdy.

Kazík

Většinou to odnese okolí a nemusí být ani živé :) Nejlepší je to v lese vetve,kopřivy atd…