Avatar uživatele
Silvushka2

Kdyz nemam pas a ani obcanku jak muzu vycestovat na Slovensko?

mnoo je mi 15 ale pas mi mama jeste neudelala ale tedka ji uz pujdem udelat aleja jsem ze Slovenska a ta obcanka se bude vyrrizovat dele protze jsem z ceziny. ale ja potrebuju nutne na Slovensko a pas nemam a nevim jak bych se tam mela dostat!
Doplňuji:
Mnoo dekuju za odpovedi ale kdyz si udelam ty papiry buh vi jak to dlouho budou delat a buh vi kolik to bude stat :(

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? PO před 5364 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
PO

Co ja jsem byla letos na Slovensku, tak na hranicich nekontrolovali vubec nic. Ale doporucuju Ti si nechat na urade vydat nejake potvrzeni o tom, ze Ti obcanku teprve vyhotovuji. Pas Ti bez obcanky ani neudelaji.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jivinho

Myslím si, že pas bez OP udělají, musí mít rodný list. Jinak si nech z opatrnosti vystavit potvrzení o vyřizování OP. Je to skutečně jenom pro opatrnost, protože tam většinou nekontrolují.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fridolinek

Na hranicích nás nikdy nekontrolovali. Nicméně si nechej vystavit potvrzení od úřadu:-) Bude to jistější a pasy se dají vyřídit i ve zrychlené lhůtě, je to ale podstatně dražší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jezevec

nejjistejsi je dojit na Tvuj mestsky urad a zeptat se jich. pripadne Ti rovnou potvrzeni muzou vydat. nikdy nevis, co na Tebe uredni regulace chystaji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Krugerka

Většinou to opravdu nekontrolují, a jak už tady píší ostatní nech si radši zažádat o nějaké potvrzení že se ti OP vyřizuje;-) jinak si myslím že nebude žádný problém..neboj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alenka901

ne potřebuješ aspoň op

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek