bolak

Když někdo ztratí veškerou paměť, jaktože si pamatuje jak mluvit, chodit, jaktože ví která barva je která a jaktože…

… má vůbec nějakou osobnost, potom co ztratí všechny dosavadní vzpomínky?

Nejlepší odpověď
frankie89

to, že umí mluvit, psát, počítat…to právě není tak úplně pravda, při úplné ztrátě se tyto věci musí učit od začátku. A i osobnost se po takové zkušenosti může změnit, protože osobnost nám vytváří vzpomínky, výchova a zážitky.

Další odpovědi
briketka10

nemáš pravdu, já zapomněla i mluvit a některé
vzpomínky si vybavuju dodnes a třeba si ani
nevzpomenu :)

briketka10

ale jojo,
barvy ty jsem vnímala jako jeden chumel,
kvůli tomu jsem přestala i malovat a vždyť
víš, že mám Grafickou školu sice jen rok a půl,
ale i tak nevíš, jak mě to štvalo pak se mi vše
upravilo, ale trvalo to delší dobu nakonec se

už nemaluju, protože nemám tu fantazii :(
to ty si nemůžeš stěžovat cóó ??

bolak

briketka10: a vědělas která barva je která? a bylo to vůbec ztrátou paměti? ono to že člověk zapomene mluvit nemusí souviset se ztrátou paměti, jsou různé druhy poškození mozku.