Mary0202

Jak to udělat s fotkou podle popisu v doplnění?

Kdyz něco namaluji a má to bíle pozadí a já chci dát fotku třeba New Yourku do pozadí ale aby ten obrázek šel vidět jakto udělat?

Nejlepší odpověď
Awe

Namalovat v čem? Na papíře tužkou nebo v Pc pomocí programu? Na takové úpravy slouží obrázkové editory. Například photoshop

Další odpovědi
imperat0r

Musíš to namalovat bez bílého pozadí a potě to vložit na obrázek New Yorku. Předpokládám, že to maluješ na pc. Ale otázku jsi napsala hodně nesrozumitelně.

gecco

Stáhni a nainstaluj si GIMP (free, http://www.gimp.org ).
V něm nástrojem Laso nebo ručním výběrem ořízneš „něco“ přesně podle obrysů „něčeho“ (tím se zbavíš pozadí) a můžeš „něco“ vložit ´kamkoli´…
😉