Calimë

Jak něco namalovat na koženkovou peněženku? (…)

mám peněženku, z kůže asi nebude, je to spíše koženka a chci na ní něco napsat. nechce se mi ale kupovat nějaká speciální barva, kterou stejně už nikdy nepoužiji. jde to např lakem na nehty?
a jak nakreslit obrys nebo šablonu?

Odpovědi
anonym

já bych tam dala obrázek s decoupage, je to ubrousková technika, to lepidlo seženeš všude, natřeš poněženku lepidlem, na to dáš jednu vrstvu z ubrousku a zafiksuješ znova lím lepidlem, to by mělo držet

Hofmarti

Já jsem třeba manželovi chtěla pořídit nějakou originální peněženku. Manžel jezdí kamionem, takže jsem mu pořídila kvalitní peněženku z pravé kůže s obrázkem kamionu: https://penezen­kylp.cz/panske/153-kozena-penezenka-kamion.html . Z dárku byl hodně překvapený a moc se mu líbila.