Michal Kole

Když mi v nemocnici ukradnou mobil, do jaké míry mi za něj nemocnice ručí když ho „potřebuji“ a nelze si ho zamknout

do stolku.

A ručí mi špitál i za data v něm ? Je povinen mi ty data sehnat ?

Třeba licencovanou hudbu ?

Odpovědi
mikinkama

podle me ti nemocnice muže zaplatit ten mobil ale to je vše ješte ti řeknou že si mel davat vetši pozor

bolak

Ve většině čekáren máš napsáno, ať si věci bereš sebou do ordinace, že za ně neručej, ale to jen kalej vodu. Pokud je tam věšák nebo skříňka určená k odkládání věcí, ty si to tam odložíš a oni ti to ukradnou, tak ti „musej“ nahradit škodu.

Nicméně mně samotnýmu se před třema měsícema v nemocnici ztratila paměťová karta z mobilu a jen pokrčili rameny. A kámoš dopad ještě hůř, přišel o fungl novej notebuk. Zajímavý na tom bylo že hned druhej den sem slyšel primáře jak se chlubí že má doma novej vytuněnej počítač.

A data? T kamaráde, ty už asi zpátky nedostaneš. A jak by ti to taky měli nahradit, žejo? Já si třeba těsně před tím než mi to microesdéčko ukradli vyfotil na vsi fakt parádní kravinec 2×2 metry. Myslíš že se doktoři a sestry s nemocnice kvůli tomu teď přetrhnou? Že si vezmou v práci volno a budou chodit po stráních a hledat můj parádní kravinec 2×2 metry?

Nevěřím tomu Michale, nevěřím tomu…

Zdroj: http://www.ak­dpp.cz/publikac­ni-cinnost/zdravot­nicke-pravo/za-bundu-na-vesaku-v-cekarne-odpovida-zdravotnicke-zarizeni