LelandPalmer

Může toto být součast oficiální distribuce?

Nejlepší odpověď
Funna

nevím, proč všichni chlapi žijí v omylu, že každá thajská masáž je erotická masáž…takže pokud nejsi na erotické thajské masáži, je to jen masáž břicha, nic víc v tom nehledej…

dovětek po opravě tvé otázky, která zněla původně úplně jinak…
jak by ses chtěl zachovat?…přece stejně jako u jiné masáže…lehneš si a budeš relaxovat…
Thajská masáž břicha CHI NEI TSANG
Popis: Chi Nei Tsang je speciální masáž břicha, která prokrvuje vnitřní orgány, a tak významným způsobem přispívá ke správné funkci jater, slinivky, sleziny, ledvin, močového měchýře a střev.

Další odpovědi
dubraro

Lehnout si na záda.

hapiky

Já bych se posunul trochu výš.

Kelt

Dohodnu se na podmínkách, co, jak, za jak dlouho a za jakou cenu. V případě bolesti nebo vyvolání vzrušení byla masáž provedena špatně a nebudu ji platit.

autacek

Záleží kam jsi vlezl do salónu. Nelez tam, kde je nápis happy ending, kvalita masáže nestojí zpravidla za moc a spíš by ses dočkal „šťastného konce“. Občas stojí za to si napřed přečíst nějaké turistické info.

No a tady v Česku snad víš, co sis objednal za masáž, to že se dají masítovst různé části těla není nic nového.