redy

když mi strhnou nehet ten samej už po třetí naroste mi novej?

prej naroste jen napodruhý a pak už ne,je to pravda?
děkuju

Nejlepší odpověď
michalo

aj 777 krat ked sa ti pri tom neposkodi nechtovy koren. to sa moze stat pri urcitych pripadoch (devastacne poranenie alebo amputacia), ale pri odbornom strhnuti nechta urcite nie

Další odpovědi
Drap

Určitě naroste.

anonym

…„naroste jen napodruhý a pak už ne,je to pravda?“…
Není to pravda.
Záleží na poškození nehtového lůžka – jak ten ´nový´ nehet naroste a kdy a kam (kudy).
Proč ti jej strhávali?

StandaKoudel

Pokud ti ho vytrhnou při úplňku, tak už nedoroste…

zjentek

nehty rostou s kůží

elektrikář

Regenerace poškozených prstíků je úžasná. jak si tělo dokáže poradit. Já si usekl kus kůže na prstu na kloubu pomněrně dost hluboko. Postupně se rána zacelila a začala přirůstat po kousíčkách okolo té díry v kožichu. Až se celý otvor vyrovnal a zaplnil.
Nyní při sekání třísek dávam velký pozor.