jsemjá

Když mi blbne mobil, je to normální? Více v popisu.

Když už mám polovybitý mobil blbne mi tak, že kliká na věci na které nechci. Je to normální? Není rozbitý?

Odpovědi
anonym

,,kliká na věci na které nechci" – myslím, že ti tam skočil komunista. Čili to není normální.

Teď vážně: zkus restartovat, jinak servis.

aliendrone

Ne, není to normální. Tohle tipuji na umírající baterku (příčin ale může být MNOHEM víc). Jeden starý Samsung mi taky děsně kravil, všechno mu dlouho trvalo, ani tovární reset nepomohl a vše se jako zázrakem vyřešilo novou baterií. MOŽNÁ je to i tvůj případ, pokud už má baterka 2–3 roky nebo 700–800 nabíjecích cyklů (údajům výrobce ohledně baterie NEVĚŘ ANI VE SNU)! ;) :D :D

Kepler

Normální to není. Nemáš si kupovat chytré telefony. Ty jsou pak často chytřejší, než ty. Baterka s nutností každodenního nabíjení odchází rychle a podpětí žádnému tydlifonu ještě neprospělo. Přitahuješ viry a čím složitější věc je, tím větší šanci má, že se něco posere. Mně zatím odcházela jenom tlačítka. Někdy.

anonym

Zkusil jste se, já nevim, třeba zamyslet?
Pojďte to zkusit: Když něco nefunguje, jak má, je to v pořádku a je to normální? Co myslíte?