huxa

Když mě policista soukal do auta, bouchnul jsem se hlavou o střechu, mám úspěch při žalobě za ublížení na zdraví?

Pouze hypoteticky :)

Nejlepší odpověď
KdojeRaibek?

Ne, navíc bys mohl čelit žalobě za poškozování cizí věci, nemáš bouchat do auta hlavou :)

Další odpovědi
iceT

Čistě hypoteticky…když tě policista souká do auta,tak ti na hlavu většinou položí ruku a jemným tlakem ti tu hlavu skloní právě proto,aby ses do hlavy neuhodil a pak netvrdil,že ses bouchl do hlavy a že si nic nepamatuješ…

anonym

Ne, protože jste se bouchl vy o tu střechu, auto vás nebouchlo – pouze hypoteticky 🙂

Bedy

Ne, tvoje chyba.. měl sis dávat pozor. Navrch bouchnutí se hlavou o střechu není nic závažného. Radši se klidni a chovej se v mezích zákona!

radce

Ani hypoteticky, ani prakticky.
Prakticky si právě na tohle cajti dávaj fakt pozor. A hypoteticky bys mohl dostat obuškové školení jak nastupovat do auta…