Avatar uživatele
Vercule

Když má přítel krátkou výdrž v sexu, tak dá se s tím něco dělat?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? paul1, df před 586 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
da ny

Znáte důvod/příčinu?
Byla delší pauza?
Ve Vašem případě jde o chuť nebo nechuť: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-resite-nechut-na-sex-i-pres-to-ze-partner-ho-po-vas-chce
Problém můžete mít oba. Nebo můžete být tím „problémem“ Vy (chování, očekávání, nedostatečná příprava/předehra, odlišné představy, rozdíl v potřebách četnosti styků).
Nemůže být přetížený, přepracovaný? Nespokojený, ponižovaný?

Upravil/a: da ny

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
df

Záleží, co je myšleno krátkou výdrží. Někomu je málo 20 minut, někomu stačí 5 minut. Problém může být v tom, že tobě to trvá dlouho. Já kdybych chtěl, tak jsem hotov dřív, než moje partnerka. Neříkám, že se to někdy nestane. Ale pokud při prvním čísle není hotova do 5 minut, tak nečekám. Pak to dodělávám rukou.

Dělat se s tím dají hodně věcí. Jestli ti to trvá víc než 5 minut, jsi málo vzrušená. Jestli partner nevydrží 5 minut, tak je asi hodně vzrušený a dělá to méně často a měl by to provozovat o hodně častěji.

Upravil/a: df

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Udělej vše pro to aby se snažil mít to rychle za sebou, pak to bude sakra trvat! (;

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

Samozřejmě, že dá:

  1. najít si milence,
  2. najít si jiného přítele,
  3. „pro revoluci bude prospěšnější nechat druha odpočinout, proto jsem přišla já“: snížit frekvenci, přítel si odpočine, no a případně kombinovat možnost c) s možností a),
  4. koupit mu tu modrou pilulku, co píší praktici dědkům, aby jim nepadala tepláka,
  5. koupit jiný Hebel, třeba kroužek na koule a / nebo na konsoli.

Možností je! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Častější sex, nebo přerušovaná soulož.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Jsou různé medikamenty, ale i jiné možnosti. Výborný je kondom, ten i chrání před otěhotněním, případně i před nemocí (existuje více jako 50 druhů venerických chorob).

Zdroj: https://www.id­nes.cz/xman/sex­/tipy-na-oddaleni-ejakulace-a-prodlouzeni-sexu.A090608_111­243_xman-sex_fro

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cappuccino

Nevim, kolik vam je let? Ale mozna jste oba nevyzrali??

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SarrahParker

Dneska se nejvíc valí na afrodisiakách nebo máš spoustu volně prodejných doplňků. Stačí si to tady projít nebo i jiné diskuze a dost známé jsou ekondomy. Tam toho je spousta.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ivo xxx

častěji s Váma nebo trenérku.....

Nový příspěvek