Vercule

Když má přítel krátkou výdrž v sexu, tak dá se s tím něco dělat?

Nejlepší odpověď
da ny

Znáte důvod/příčinu?
Byla delší pauza?
Ve Vašem případě jde o chuť nebo nechuť: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-resite-nechut-na-sex-i-pres-to-ze-partner-ho-po-vas-chce
Problém můžete mít oba. Nebo můžete být tím „problémem“ Vy (chování, očekávání, nedostatečná příprava/předehra, odlišné představy, rozdíl v potřebách četnosti styků).
Nemůže být přetížený, přepracovaný? Nespokojený, ponižovaný?

Další odpovědi
df

Záleží, co je myšleno krátkou výdrží. Někomu je málo 20 minut, někomu stačí 5 minut. Problém může být v tom, že tobě to trvá dlouho. Já kdybych chtěl, tak jsem hotov dřív, než moje partnerka. Neříkám, že se to někdy nestane. Ale pokud při prvním čísle není hotova do 5 minut, tak nečekám. Pak to dodělávám rukou.

Dělat se s tím dají hodně věcí. Jestli ti to trvá víc než 5 minut, jsi málo vzrušená. Jestli partner nevydrží 5 minut, tak je asi hodně vzrušený a dělá to méně často a měl by to provozovat o hodně častěji.

zjentek

Udělej vše pro to aby se snažil mít to rychle za sebou, pak to bude sakra trvat! (;

Filip84

Samozřejmě, že dá:

  1. najít si milence,
  2. najít si jiného přítele,
  3. „pro revoluci bude prospěšnější nechat druha odpočinout, proto jsem přišla já“: snížit frekvenci, přítel si odpočine, no a případně kombinovat možnost c) s možností a),
  4. koupit mu tu modrou pilulku, co píší praktici dědkům, aby jim nepadala tepláka,
  5. koupit jiný Hebel, třeba kroužek na koule a / nebo na konsoli.

Možností je! 🙂

elkon

Častější sex, nebo přerušovaná soulož.

paul1

Jsou různé medikamenty, ale i jiné možnosti. Výborný je kondom, ten i chrání před otěhotněním, případně i před nemocí (existuje více jako 50 druhů venerických chorob).

Zdroj: https://www.id­nes.cz/xman/sex­/tipy-na-oddaleni-ejakulace-a-prodlouzeni-sexu.A090608_111­243_xman-sex_fro

cappuccino

Nevim, kolik vam je let? Ale mozna jste oba nevyzrali??

SarrahParker

Dneska se nejvíc valí na afrodisiakách nebo máš spoustu volně prodejných doplňků. Stačí si to tady projít nebo i jiné diskuze a dost známé jsou ekondomy. Tam toho je spousta.

ivo xxx

častěji s Váma nebo trenérku.....