BlaBlaBlána

Když má penis ve 14 letech podprumernou delku, je možné že doroste alespon do prumerné délky?

Je mi 14 (za pár měsíců 15), můj penis měří asi 12 cm, což je v mém věku podprumer… prumerně je to prý 15,2cm … Vím že vývoj penisu je někdy do 18–20 let ale to už prý skoro neroste, jinde zase říkají že ve 14 už je taký jaký bude napořád. Chtěl bych jen vědět , jestli je možné že ho budu později mít alespon prumerně dlouheho , nebo jestli bude pořád pod prumerem. Díky

Odpovědi
iceT

Zapomeň na průměrnost a pamatuj na to,že i s malým kašparem lze zahrát velké divadlo.Pokud ti někdo bude vtloukat do hlavy,že jen s průměrem a nadprůměrem uspokojíš ženu,dívku,je na omylu.Ale na to snad přijdeš sám.

mosoj

Nech to koňovi ten má větší i hlavu.

Lamalam

Může prozradit autoritativní zdroj, ve kterém se uvádí průměrná velikost 15,2 cm?

huxa

Je velmi pravděpodobné, že ti ještě o trochu narosté.
V ČR je průměrná délka 14,5 cm, medián 13 cm.
Penis rozhodně není tou nejdůležitější částí sexu, okolo čeho se celý točí, navíc citlivá je především zevní část vagíny a tvoří ji svalstva, která se dokáží přizpůsobit partnerově velikosti.