Avatar uživatele
kurec

Když jste byli na střední, co jste dělali ve svém volném čase kromě učení?

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Kepler před 1545 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
DoTazatel

Četba, učení (pro sebe = pro život, ne do školy), běh, posilování a kalistheniku, brigáda (občas), procházky, jízda na kole, párkrát za měsíc s kámošem ven. Někdy nic.

Pak drobné (nestálé-nepravidelné) koníčky jako vaření, pečení, kreslení, zahradničení (protože mě to bavilo a baví).

Kromě toho všeho ještě domácí práce jako nošení, štípání dříví, občasný úklid, umývání nádobí, vysávání, čištění (oken, podlahy).

Taky lenošení: sledování seriálů, filmů, hraní her – na PC nebo deskovky.

Měl jsem i pokusné koníčky, u kterých jsem ale nezůstal.

Takhle to možná vypadá, že jsem pořád něco dělal, ale tak to není. Kromě čtení a posilování, které jsem dělal (skoro) každy den, byly některé ty ostatní aktivity třeba jen jednou týdně, některé párkrát za měsíc.

Upravil/a: DoTazatel

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

Studoval jsem na internátní škole, takže volného času jsme měli habaděj. Ten jsem trávil cvičeními v psaní na stroji, ve fotografickém kroužku, radioamatérském a vaření. Působil jsem také coby technik hudebního a estrádního souboru školy. Hodně jsem četl.

Upravil/a: dudu

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Semdesátá léta: tak co asi. Za kamarády, za holkama, vyrábění peechovin, na kole si zajet na Slovensko, nebo čundr po Beskydech. Bože, to byla doba! V TV ho… a net ani PC neexistovaly…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hufnágl

Chodil jsem na stadion a do tělocvičny v Opavě na Tyršák.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Čet jsem si, poslouchal muziku a chodil do výtvarného kroužku; od jedenácti jsem hrál scrabble a od dvanácti jsem ještě překládal články.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

Jak „kromě učení“?? Já se nikdy neučil… 😁 Takže jsem dělal cokoli jinýho… Měl (a mám) spousty koníčků.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

Sportovali a lítali za holkama.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Chodil za holkama, jezdil vystupovat s kapelou, kutil elektroniku, opravoval motorku…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Hufnágl

Quentos, ta články jsi překládal z místa na místo?

před 1545 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Možná litinové radiátorové články z vagónu na Tatru, ale to by musel být v tom hodně silný. Vlastně jsem jazykově musel překládat hned od prví třídy, protože jsem česky neuměl.

před 1545 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek