Michal Kole

Když jsou teď tropické noci, spíme místo ve své posteli na balkóně či před barákem (na parkovišti 😁 ) ve spacáku ?

Nejlepší odpověď
Rocker

Spíme normálně v posteli.Ve spacáku spíme jen když jedeme pod širák nebo pod stan.Na parkovišti jsem ještě nespal,na to se zeptej řidičů kamionů:-)

Další odpovědi
anonym

Michale, kladeš těžké otázky. Já opravdu nemůžu vědět, kde spíte Vy a dokonce ani netuším, jestli spíte na balkóně, před barákem, v kontejneru nebo ve spacáku. Je hodně nefér ptát se mne na takové věci.

My spíme v posteli a je nám v ní dobře a pohodlně.
Doplňuji:
Doplnění speciálně pro autora otázky:
Michale, opravdu jsem pochopila, že ses uťuknul a že jsi nechtěl vědět, kde spíte Vy. Na druhé straně jsem Ti ale odpověděla jako slušně dotázaná registrovaná.

No a v neposlední řadě jsem se při odpovědi docela slušně bavila, když jsem si představila, jak budeš číst, co jsem Ti to vlastně odpověděla. Tvůj překlep mi nahrál, abych obrátila otázku v povedený žert. Jen doufám, že se Tě to nedotklo.

briketka10

no jasně minulý rok, jak byly tropický noci, tak u kámošky ve městě se nedalo v bytě ani polknout ustlaly jsme si na balkóně nalily drinky a jak nám bylo krásně jéje :)
ještě si to letos zopakujeme až půjdeme tancovat už se těším..

pizlicka

ano,i na balkone nase sousedka spala.a ma kamaradka v koupelne na kachlickach.

hanulka11

v těchto dnech spím pěkně na posteli a přikrývám se lehoučkým prostěradlem ,mám pootevřené okno a úžasně se spí .Proč se cpát do spacáku a nepohodně někde venku na betoně.
Prima to je kdybys jel na čundr a vyspal se na trávě ve spacáku to jo , to tě pak vzbudí křik ptáků a třeba i ta rosa........ stačí vyzkoušet …

Robert_PM

V PL v Dobřanech z bezpečnostních důvodů nejsou ani balkony, ani parkoviště, dokonce ani spacáky.

anonym

COPAK JSEM PRDLÁ? Spím pořád na seně :DD
No neee, ale normálně, v posteli,přece nebudu spát na parkovišti, to bych hrůzou neusnula, já se znám,balkon nemám, ale i kdyby, taky bych tam nespala, pánč tam koušou komábžíííííí