zett

Když jsem si formátovala v telefonu všechny svoje fotky, soubory takto znamená že jsem oně přišla?

Znamená to že se mi všechno navždy smazalo?

Odpovědi
hapiky

Před formátováním by měla obvykle vyskočit hláška, že budou smazány všechny data na disku. Pokud nemáš zálohování, vše na disku zmizí.

Arne1

Ještě je můžeš mít zálohované na svém účtu na Google disku

anonym

Od toho je v telefonu aplikace GOOGLE FOTKY, která průběžně přes wifi má fotografie zálohovat na cloudové úložiště. Podívej se ve webovém prohlížeči na adresu photos.google.com a přihlaš se tam pod svým google účtem, pokud tak fotky vidíš, nemáš problém, stačí na telefonu nainstalovat a spustit GOOGLE FOTKY, přihlásit se a za chvíli se ti ze zálohy obnoví přístup aniž bys o jakoukoliv přišla.

Pokud na té adrese žádnou fotku nevidíš, pak si je do cloudu nezálohovala – to je chyba a plyne z toho i poučení do budoucna, příště ty google fotky nainstalovat a cloudové zálohování zapnout. Parametry této zálohy fotek jsou velmi výhodné, za GB se neplatí, můžeš tam zálohovat libovolný počet fotografií zdarma, jimi obsazené místo se neodečítá z žádného limitu google disku, takže tak můžeš opravdu zálohovat úplně každou fotku kterou v životě kdy pořídíš, aniž by tě to něco stálo.