Avatar uživatele
zett

Když jsem si formátovala v telefonu všechny svoje fotky, soubory takto znamená že jsem oně přišla?

Znamená to že se mi všechno navždy smazalo?

Zajímavá 0 před 1763 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
hapiky

Před formátováním by měla obvykle vyskočit hláška, že budou smazány všechny data na disku. Pokud nemáš zálohování, vše na disku zmizí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Arne1

Ještě je můžeš mít zálohované na svém účtu na Google disku

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Od toho je v telefonu aplikace GOOGLE FOTKY, která průběžně přes wifi má fotografie zálohovat na cloudové úložiště. Podívej se ve webovém prohlížeči na adresu photos.google.com a přihlaš se tam pod svým google účtem, pokud tak fotky vidíš, nemáš problém, stačí na telefonu nainstalovat a spustit GOOGLE FOTKY, přihlásit se a za chvíli se ti ze zálohy obnoví přístup aniž bys o jakoukoliv přišla.

Pokud na té adrese žádnou fotku nevidíš, pak si je do cloudu nezálohovala – to je chyba a plyne z toho i poučení do budoucna, příště ty google fotky nainstalovat a cloudové zálohování zapnout. Parametry této zálohy fotek jsou velmi výhodné, za GB se neplatí, můžeš tam zálohovat libovolný počet fotografií zdarma, jimi obsazené místo se neodečítá z žádného limitu google disku, takže tak můžeš opravdu zálohovat úplně každou fotku kterou v životě kdy pořídíš, aniž by tě to něco stálo.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek