HarpPlayer

Poradíte s mobilní aplikací Google Disk?

  1. Pokud budu mít tuto aplikaci v mobilu, mohu si soubory PROHLÍŽET a EDITOVAT ON-LINE přímo z ANDROID mobilu?
  2. Pokud něco opravím ON-LINE – to se to automatického „downloaduje“ do správné složky v PC?

Díky moc…

Odpovědi
Edison

  1. Ano,
  2. Ne.

Google disk je cloudové úložiště v internetu. Na klientech se může, podle nastavení, jevit jako další disk. Podle nastavení rovněž soubory lze ručně, případně automaticky sinchronizovat, opět podle nastavení a nastavených pravidel.

Mc Merkurion

  1. ANO
  2. ANO … i NE >>> záleží na nastavení, a když si jej pořádně neprověříš, můžeš přijít i o soubory, už se to tu řešilo