Avatar uživatele
nevimjakejme

Když jím, tak mě to kope. Nevíte, co to může být?

Mám takový problém. Když jim, nebo i piju tak mě to ‚kope‘. Prostě cítím nějaký šok. Nevíte čím to je? Jestli moc soli nebo cukru? Díky

Původní neotázka
Když jim tak mě to kope

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2288 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Asi je ten pes (kráva, koza, ovce, kůň…) nedovařený.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Může to být třeba i překyselení žaludku. Sněz a zapij před jídlem trošku jedlé sody.
Příčin ale může být celá řada

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dubraro

Kovové zuby?

Ještě mne napadá – není to náhodou tvůj výživový poradce, kdo tě kope, když se nacpáváš??

Upravil/a: dubraro

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Pokud Vás to „kope“ v ústech, můžete tam mít nějaký el. , článek… ;)
2 různé kovy a více: můstek, kovové prvky v částečné náhradě, kovové výplně (Safargám, amalgám), inlay apod.. K tomu ještě kovový příbor, lžička…
Kdysi reagovali pacienti i na rozhlasový vysílač (bolestmi hlavy a brněním v ústech).
😉

Upravil/a: da ny

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

A vidíš dobře? Třeba jsi místo špaget jedla zapojenou bílou elektrickou dvojlinku…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2288 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Kepler, typujem od slova domýšľam sa, že quentos napísal svoju odpoveď na pôvodnú neupravenú otázku. mňa totiž tiež pri čítaní tej pôvodnej otázky napadla známa odpoveď z oblasti prírodného kulinárstva „nejedzte to živé“ napríklad v mnohých ázijských jedálňach sa potrava podáva živá, brrr

před 2288 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Smysl otázky i po úpravě zůstal nezměněn. Tím, že drap nikdy nereaguje, je to jasné (neohradil se). Není to poprvé. Pro mně je dobře čitelný ignorant.

před 2288 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek