nevimjakejme

Když jím, tak mě to kope. Nevíte, co to může být?

Mám takový problém. Když jim, nebo i piju tak mě to ‚kope‘. Prostě cítím nějaký šok. Nevíte čím to je? Jestli moc soli nebo cukru? Díky

Původní neotázka
Když jim tak mě to kope

Nejlepší odpověď
quentos

Asi je ten pes (kráva, koza, ovce, kůň…) nedovařený.

Další odpovědi
Drap

Může to být třeba i překyselení žaludku. Sněz a zapij před jídlem trošku jedlé sody.
Příčin ale může být celá řada

dubraro

Kovové zuby?

Ještě mne napadá – není to náhodou tvůj výživový poradce, kdo tě kope, když se nacpáváš??

da ny

Pokud Vás to „kope“ v ústech, můžete tam mít nějaký el. , článek… ;)
2 různé kovy a více: můstek, kovové prvky v částečné náhradě, kovové výplně (Safargám, amalgám), inlay apod.. K tomu ještě kovový příbor, lžička…
Kdysi reagovali pacienti i na rozhlasový vysílač (bolestmi hlavy a brněním v ústech).
😉

Kepler

A vidíš dobře? Třeba jsi místo špaget jedla zapojenou bílou elektrickou dvojlinku…

Kepler

Příspěvek smazán administrátorem.

led

Kepler, typujem od slova domýšľam sa, že quentos napísal svoju odpoveď na pôvodnú neupravenú otázku. mňa totiž tiež pri čítaní tej pôvodnej otázky napadla známa odpoveď z oblasti prírodného kulinárstva „nejedzte to živé“ napríklad v mnohých ázijských jedálňach sa potrava podáva živá, brrr

Kepler

Smysl otázky i po úpravě zůstal nezměněn. Tím, že drap nikdy nereaguje, je to jasné (neohradil se). Není to poprvé. Pro mně je dobře čitelný ignorant.