Když jedu s cestovkou do USA, vyřídí za mě cestovka vízům ?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

V nabídce cestovky může být, že zařídí formality spojené s udělením víza.
Že by přímo zařídili, to těžko.

  1. je nutná osobní účast
  2. nemusí vám být uděleno

Další odpovědi
Radak

Dobrý den, právě odpovídám z USA, z Chicaga. S USA máme bezvízový styk, je ale nutné mít cestovní pas s biometrickými prvky, který se u nás začal vydávat v září 2006. Pokud máte starší pas bez těchto prvků, je třeba mít vízum, nebo požádat o nový pas, což je levnější. Potom je ale také elektronicky vyplnit formulář ESTA, což je takové povolení k vycestování do USA v rámci bezvízového styku.