jirka F

Když jedu na kole na rovné silnici 3. třídy, kde je štěrk, velkou rychlostí z příkrého kopce, můžu se vybourat?

Odpovědi
Quimby

a) ano

Samozřejmě, že můžeš a řekl bych že je na to i celkem slušná šance. Na šťerku se jezdí špatně, nedá se na tom moc brzdit a celkově ty kamínky podkluzují. V nejhorším případě je tam nějakej větší kámen a pak nemáš moc šanci.
Takže bejt tebou, tak jedu pomalejc, zlomená ruka/noha nebo něco horšího za to moc nestojí.

jáára

a) ano

co s tím má společného ta helma?

Rocker

c) možná jo

Když budeš mít MTB s dobrýma gumama,budeš umět jezdit,nebudeš na štěrku zatáčet ani prudce brzdit,tak bys ho měl teoreticky normálně projet.Ale raději to nezkoušej:-)

anonym

e) jiná možnost( napište v komentáři)

Tu anketu jsi vložil po bouračce? 🙂

lexx

a) ano

máš hned 4 důvody že tak to bude

ReHu

a) ano

Jasně, že ano.
Na štěrku ti ujede přední kolo, ani nevíš jak, jak to je rychle.

setapouch

a) ano

Ano, muzes se vybourat, zakazane to neni. Ovsem osobne bych to radeji nedelal.

jirka F

nic

jirka F

no spadl jsem do kopřiv

ReHu

To buď moc rád, že v těch kopřivách nebylo pár větších šutrů.