Mody

Když je vkladový Bankomat ČSOB dají se tam vkládat money i když má člověk jinou banku? Nemá s tím někdo zkušenosti?

Když je vkladový Bankomat ČSOB dají se tam vkládat money i když má člověk jinou banku? Nemá s tím někdo zkušenosti?mam Kb

Nejlepší odpověď
anonym

Bohužel – přes vkladové bankomaty ČSOB a.s. můžeš hotovost vkládat pouze na účty u ČSOB nebo Poštovní spořitelny.
Pro vklad na účet u KB a.s. použij její vkladový bankomat – https://www.kb­.cz/pobocky-bankomaty/cs/hle­dani.x

Další odpovědi
arygnoc

neviem ako money, ale peniaze sa tam vkladať dajú.
ale iba na účet ČSOB, treba k tomu kartu ČSOB.

:-Q

vkladomaty fungujú na rozdiel od bankomatov iba na vklad na účty banky, ktorej patria.