dust8

Když je na CZC.cz napsáno u výrobku vyprodáno, tak to znamená, že již nikdy nebude?

Jinde jej s podivem ještě mají, ale já bych rád koupil u CZC osobně. Kdyby tam byl status „na cestě“, tak pochopím, ale status „vyprodáno“ mě docela říká, že tam už se člověk nedočká. Jak to s tím je? Mám ještě čekat, nebo objednat jinde?

Nejlepší odpověď
Kepler

Ta informace znamená, že jej momentálně nemají, ale mohlo by potenciálně být po doplnění zásob. Což může trvat poměrně dlouho a ani se to nemusí podařit. Většinou to e-shop už v budoucnu nikdy neměl. Když je to „na tvrdo“, pak napíše: „již není v nabídce“. Pak nezbývá, než koupit dráž a jinde.

Další odpovědi
Edison

Ne. Zboží, které se již nebude prodávat bývá v e-shopech označeno jako „prodej skončil“ a podobně.

Funna

nejlépe bude, když se zeptáš přímo na jejich stránkách…u každého výrobku je DISKUZE, tam czc.cz odpovídá na takové otázky…