Michal Kole

Když existují jednorázové papírové kapesníky, existují i jednorázové pánské slipy, trenýrky, dámské kalhotky, ponožky ?

Nejlepší odpověď
hanulka11

pokud je vyhodíš po jednom použití, byly jednorázové

Další odpovědi
manon

Tak zatím jsem našla třeba ty kalhotky: http://www.ma­serskepotreby­.cz/jednorazo­ve-kalhotky, Třeba při troše hledání bude i něco pro pány…

anonym

Představ si, že jsou i jednorázové plavky, dámské i pánské.

Sůwa

Panské nevím, ale jednorázové dámské kalhotky někde doma mám už drahně let, ale nikdy jsem se neodvážila je vzít na sebe 🙂.

bolak

http://www.te­nacz.cz/vseobec­ne-informace/vyrob­ky/tena-icomforti-normal/

A ušetří ti to spoustu chůze a zbytečnýho zatínání… ;)

anonym

V době, kdy byly v módě nedostatkové Tuzexové dámské kalhotky na každý den s nápisy Montag, Dienstag, Mittwoch… objevil se kreslený vtip s korpulentní „sousedkou“, která věší na prádelní šňůru bombarďáky s nápisy Januar, Februar, März… :))

manon

:D
A dodej ještě vzhled těch jednorázových plavek – to bude asi taky „bomba“ :)